دانشگاه آزاد واحد سبزوارمرکز تحقيقات و آموزش، کشاورزي و منابع طبيعي خراسان رضوي2دانشگاه اصفهانپژوهشکده امنيت غذاييدانشگاه گرگانموسسه تحقيقات فني و مهندسي کشاورزيپپژوهشگاه غلاتاتحاديه نانهاي صنعتيدانشگاه شريفانجمن خميرمايهانجمن تغذيهدانشگاه گيلانمرکر تحقيقات سلامت غلاتدانشگاه شيرازجهاد دانشگاهيانجمن علمي غلاتپژوهشکده غلاتدانشگاه رامينانجمن علوم صنايع غذائيدانشگاه زنجاندانشگاه ساريدانشگاه آزاددانشگاه مشهد دانشگاه تربيت مدرسمرکز تحقيقات و آموزش، کشاورزي و منابع طبيعي خراسان رضوي
ثبت نام اعضاء
نام کاربري:
(e.g. test@yahoo.com)
کلمه عبور:

آخرين اخبار:: دومين کنفرانس فناوري هاي نوين در بسته بندي هاي پليمري برگزار شد.........

 

 

 

 

 -»» [hacked by cloner security team] ««-

خسارتي به سايت وارد نشده است.

هدف ما از اين کار، تذکر به رعايت مقوله مهم امنيت شبکه مي باشد. شايد ديگران همچين هدفي نداشته باشند.

Cloner Security Team Never Sleep..!! 
Contact us by Telegram : @cloner_robot 
© 2019 Cloner Security™

 ...................

 دومين کنفرانس فناوري هاي نوين در بسته بندي هاي پليمري برگزار شد
 به گزارش کميته اجرايي دومين دوره کنفرانس فناوري هاي نوين در بسته بندي هاي پليمري، بااستقبال گسترده متخصصين و کارشناسان از صنايع مختلف در روز 24 بهمن ماه 1397 در سالن همايش هاي بين المللي هتل المپيک تهران برگزار گشت.
دومين دوره کنفرانس با همکاري وزارت جهاد کشاورزي و حضور و حمايت شرکتهاي ميتسويي کميکال(Mitsui Chemicals)،اکسوي(Aksoy)، اوبه(UBE)، اِوَل(Eval)، شرکت پليمر پيشرفته دانا، انجمن علوم و صنايع غذائي و ساير مراکز علمي و تحقيقاتي مرتبط،  برگزار گشت
....................
درباره کنفرانس فناوري هاي نوين در بسته بندي هاي پليمري 
هم اکنون لزوم توسعه امکانات صادرات مواد غذائي در راستاي ارز آوري، اشتغالزائي و توسعه پايدار اقتصادي کشور و همچنين الزام توليدکنندگان به رعايت استانداردهاي بين المللي در بسته بندي مواد غذايي و دارويي و نياز به استفاده از بسته بندي هاي خاص براي صادرات اين محصولات، استفاده از فن آوريهاي نوين بسته بندي را در رقابت با توليدکنندگان سايرکشورها امري گريز ناپذير نموده است.
درهمين راستا اين کنفرانس در نظر دارد تا با توجه به نقش كليدي پليمرها به عنوان يكي
 از عناصر فناوريهاي نوين بسته بندي، ضمن معرفي جايگاه فناوري هاي نوين...
....................
نحوه تحويل گواهي مقالات پذيرفته شده در کنفرانس غلات
به اطلاع کليه ارائه دهندگان مقاله به نخستين کنفرانس علوم و صنايع غلات ميرساند افراد مسئول مقالات پذيرفته شده که تاکنون موفق به دريافت گواهي و مدارک پذيرش مقاله خود از دبيرخانه دائمي کنفرانس نشده اند ميتوانند طي روز هاي کاري هفته، شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9صبح الي 5 بعد از ظهر ضمن هماهنگي تلفني به دبيرخانه دائمي کنفرانس مراجعه و با ارائه کارت ملي مدارک و گواهي مقالات پذيرفته شده خود را تحويل گيرند.
توجه: لازم بذکر است چنانچه افراد مسئول مقاله امکان حضور در دبيرخانه را ندارند ميتوانند درخواست تحويل گواهي را برروي کپي کارت ملي خود با ذکر نام نماينده درج نموده و به نماينده خود در تهران جهت دريافت گواهي تحويل دهند
علاقمندان مي توانند درصورت وجود سئوال طي ساعات اداري از طريق شماره تلفن 88322042 و يا آدرس ايميل irancerealtech@gmail.com با دبيرخانه دائمي کنفرانس غلات تماس حاصل نمائيد.

....................
دريافت عکس يادگاري دومين کنفرانس فناوري هاي نوين در بسته بندي هاي پليمري
 24 بهمن ماه 1397، تهران سالن همايش هاي بين المللي هتل المپيک
....................
....................
دريافت عکس اختتاميه کنفرانس فناوري هاي نوين در بسته بندي هاي پليمري
....................
دريافت عکس اختتاميه کنفرانس غلات 
....................

.......

 

آخرين اخبار
-»» [hacked by cloner security team] ««- [2019june8]

اين سايت هک شده است

منبع: cloner
ادامه...
به همت مهندسان ايراني گروه صنعتي و پژوهشي زر، صورت گرفت: نوآوري در تصفيه فاضلاب [1397/1/29]

به گفته کارشناسان: اين سيستم تکنولوژيک براي نخستين بار است که در کشور ما براي ارتقاي اثربخشي راه‌اندازي شده و قادر است در زماني کم و باکيفيت بالا، آب را تصفيه کند. اين محصول وارداتي دانش گرانول باکتريها را به همراه دارد و گرانول باکتريها، لجن و گل‌ولاي نيستند و موتور محرک مجموعه تصفيه فاضلاب به حساب مي‌آيند.

جهاد کشاورزي از برندسازي محصولات کشاورزي حمايت مي‌کند [1396/12/6]

برندسازي تاثيرگذار در بخش کشاورزي، در گرو تکميل بودن زنجيره طراحي توليد، فرآوري، بازاريابي، فروش و صادرات است.

منبع: ايانا
ادامه...
آبزيان 475 ميليون دلار براي کشور صيد کردند [1396/12/6]

رئيس سازمان شيلات ايران گفت: در سال گذشته 412 ميليون دلار صادرات آبزيان داشتيم و اين ميزان در 10 ماه امسال به 475 ميليون دلار رسيد.

منبع: ايسنا
ادامه...
پرورش ماهي در قفس به ۲۰۰ هزارتن مي‌رسد [1396/12/6]

حجتي گفت: تا پايان برنامه ششم توسعه، توليد ماهي در قفس به ۲۰۰ هزارتن خواهد رسيد.

منبع: فودنا
ادامه...
گردش مالي هزار ميليارد توماني صنعت ميگو در ايران/ شهرک‌هاي آبزي‌پروري در دريا ايجاد مي‌شوند [1396/12/6]

رئيس سازمان شيلات با بيان اينکه گردش مالي صنعت ميگو امسال در ايران هزار ميليارد تومان بود از برنامه‌ريزي براي ايجاد شهرک‌هاي توليد شيلات در درياها خبر داد و گفت: توسعه پرورش ميگو در سواحل و ماهي در قفس در دريا از عمده سياست‌هاي سازمان شيلات است.

منبع: فودنا
ادامه...
آماري تاسف بار از دور ريز غذاي ايراني ها! [1396/12/6]

آمارهاي فائو (سازمان بين المللي غذا) از ضايعات غذا در ايران نشان مي‌دهد مردم ايران معادل ۶۰ درصد درآمد نفتي کشورشان و به اندازه ۱۰ کشور اروپايي مواد غذايي به سطل زباله مي ريزند.
حجم ضايعات مواد غذايي در ايران معادل ۳۵ ميليون تن و ارزش ۱۵ ميليارد دلار است.

منبع: خوشه
ادامه...
با خواص ضد سرطان؛ محققان کشور نان دارويي توليد کردند [1396/12/6]

محققان در موسسه پژوهشي علوم و صنايع غذايي موفق شدند نان «سين بيوتيک» را به توليد برسانند. قدير رجب زاده، رئيس موسسه پژوهشي علوم و صنايع غذايي امروز نان سين بيوتيک را که توسط اين موسسه براي اولين بار به توليد رسيده، رونمايي کرد.

منبع: خوشه
ادامه...
فيلم‌هاي بسته‌بندي قابل پخت [1396/7/15]

امروزه صنعتي شدن جوامع و کاهش زمان متوسط صرف غذا، همچنين نياز به سرعت بالاي پخت در آشپزخانه‌هاي صنعتي، در کنار مسايل بهداشتي و نياز به نگهداري سالم و بهينه مواد غذايي، باعث تولد نيازي جديد به بسته‌بندي‌هاي خاص شده است. کاهش هزينه‌هاي تهيه غذا و سرعت بالاي آماده‌سازي غذا در سازمان‌ها و مکان‌هايي که به‌صورت تخصصي به تهيه غذا روي آورده‌اند بسيار ضروري به نظر مي‌رسد.

منبع: هنز بسته بندي
ادامه...
محموله سبزي منجمدشده از ايران به قطر صادر شد/ ورود محصول جديد فرآوري شده از سيب‌زميني به بازار ايران [1396/7/15]

براي نخستين‌بار يک محموله کانتينر ۲۰ تني حاوي سبزيجات منجمد که با فناوري روز جهان در يک واحد صنايع تبديلي ايراني بسته‌بندي شده است، روز گذشته به قطر صادر شد.

منبع: خبرگزاري ايانا
ادامه...
پايگاه اطلاع رساني رخدادهاهمايشيارانصباي سلامتپارس سنترهمايش نيوزکنفران آلرتدارکوبخميرمايهکنفرانس يابall conferencesهمايشيارانسيويليکا